پرسش و پاسخ

آیا نمایندگی در سایر شهرها دارید؟

در هیچ شهری شعبه یا نمایندگی نداریم.
در اکثر شهرها با فعالان در صنعت چاپ و تبلیغات همکاری می کنیم و معمولا قیمت ها با 15 درصد تخفیف اعلام می گردد.

[بالا]
هزینه طراحی چقدر است؟

در صورت عدم ارسال فایل کورل Corel هزینه طراحی محاسبه می شود.
مختصری در مورد نرم افزار CorelDRAW Graphics Suite
مجموعه نرم افزارهای گرافیکی CorelDRAW یکی از کاملترین بسته‌های نرم افزارهای گرافیکی برای انجام امور طراحی و گرافیک است که توسط بسیاری از طراحان هنری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم افزار از از تکنیک برداری به جای طرح بیتی (پیکسل) استفاده می‌کند و از آنجا که اشکال و تصاویر ایجاد شده بر مبنای این تکنیک از اصول و معادلات ریاضی پیروی می‌کنند، گرافیکهای تهیه شده توسط این برنامه از حداکثر کیفیت و قابلیت بزرگنمایی بدون افت رزولوشن برخوردار می‌باشند. شما هر قدر این تصاویر را بزرگ و کوچک کنید، هیچ تاثیری بر کیفیت تصویر نخواهد داشت. به عبارت دیگر این تصاویر با بزرگ و کوچک شدن دوباره سازی می‌شوند. این قابلیت باعث شده تا فایلهای CorelDRAW بسیار کم حجم باشند .

در دنیای نرم افزارهای طراحی وکتوری همیشه Corel بهترین و کاملترین انتخاب بوده است و هر بار با عرضه نسخه‌های جدیدتر به امکانات و قابلیتها این نرم افزار اضافه شده است. از لحاظ امور چاپ، ویژگی برداری بودن طرح‌های کورل، یک ویژگی بسیار مهم و اساسی است. به این معنی که نوشته‌ها و آرمها در چاپ بسیار دقیق و تمیز بوده و در اصطلاح، رنجه ندارد و لبه نوشته‌ها پله پله نمی‌شود که برای رسیدن به این منظور در برنامه ای مثل Photoshop باید اندازه و Resolution بسیار زیاد باشد که خود مشکلاتی به همراه دارد. از این نرم افزار می‌توانید در طراحی و آماده‌سازی نوشته و آرمهای مختلف برای برش با دستگاه کاتر پلاتر که اکثرا مورد مصرف شرکتهای تبلیغاتی و تابلوسازی و برش شبرنگ می‌باشد، طراحی پوستر و کاتالوگ و کارت ویزیت، طراحی گرافیکهای صفحات وب و طراحی بافت برای استفاده در صنایع مختلف نظیر چاپ فلز، پارچه، کاغذ و غیره استفاده کنید.

[بالا]
قیمت محصولات را از کجا بگیریم؟

سریع ترین روش استعلام قیمت، ارسال درخواست یا فایل از طریق تلگرام به شماره 9122138609 می باشد. نیازی به تماس تلفنی نمی باشد و در کمترین زمان بعد از دریافت، پاسخ برای شما ارسال می شود.
در صورت عدم دسترسی به تلگرام می توانید از طریق واتس آپ نیز درخواست خود را ارسال نمایید.

[بالا]
حکاکی با لیزر و حکاکی با اسید چه تفاوتی دارد؟

حک با اسید در صفحات حدودا 30×50 سانت انجام می شود و امکان رنگ کردن قسمت های حک شده وجود دارد ولی در حک با لیزر به دلیل محدودیت در ابعاد و همچین میزان عمق حک این امکان وجود ندارد.
حک با لیزر برای سفارشات با تعداد کم کاربرد دارد و علاوه بر سریع تر انجام شدن در هزینه نیز (به دلیل حدف مرحله لیتوگرافی) نسبت به اسیدکاری گزینه مناسب تری می باشد.

[بالا]
حداکثر ابعاد چاپ روی فلزات چه ابعادی است؟

در چاپ افست با زینک که در سفارشات با تیراژ بالا کاربرد دارد حداکثر ابعاد 100×70 سانت می باشد.

[بالا]
آیا پلاک های فلزی را میتوان چسبدار کرد؟

بله. چسب های مورد استفاده در این بخش با عنوان های چسب دورو، چسب دوطرفه نیز شناخته می شوند.
در مجموعه رضامارک سفارشات پلاک های آلومینیومی، استیل، برنج و ... در صورت درخواست مشتری به
صورت چسبدار تولید و تحویل می گردد.
به طور کلی میتوان گفت چسب ها در دو نوع فومدار و بدون فوم می باشند و نوع فومدار با ضخامت تقریبا 1میلیمتر دارای چسبندگی بیشتری می باشد.

[بالا]
چاپ فلزات و پلاکسازی رضامارک
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پلاک آسانسور، مجتمع چاپ فلزات، پلاکسازی، مارکسازی، چاپ آلومینیوم، پلاک استیل، پلاک برنجی، پلاک آلومینیومی، پلاک برجسته، مارک حروف، چاپ فوری، مهر و پلاک، چاپ لیبل، پلی کربنات، پلی استر، حک با لیزر
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-55425870، 021-55425871